dnd, d&d dungeons and dragons
 
Podlaski Młyn, Firma turystyczna, wydawnictwo, rejsy Narwią, Tykocin. Przewodnik po Tykocinie. Przewodnik Tykocin.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Tykocin ˇ Usługi przewodnickie ˇ FlisakPark ˇ Rejsy gondolą po Narwi ˇ Przewodniki ˇ Tykocińskie pamiątki
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Nawigacja
Strona Główna
Tykocin
Usługi przewodnickie
FlisakPark
Rejsy gondolą po Narwi
Przewodniki
Tykocińskie pamiątki
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Galeria
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Tykocin
Perła Podlasia

Wymarzone miejsce do wypoczynku dla miłośników autentycznych zabytków, nieskażonej przyrody i intrygujących smaków. Jedynie 150 km od Warszawy. Dwutysięczne miasteczko o niesamowitej historii z niemal stu zabytkowymi budowlami.

Czekają tu na Ciebie:
Synagoga Wielka z XVII wieku, pozostałość po drugiej co do wielości gminie żydowskiej w Polsce. Obecnie muzeum z oryginalnym wnętrzem i bogatymi zbiorami judaików. Doskonała okazja do poznania kultury i dziedzictwa polskich Żydów.

Obfity reprezentacyjny barokowy plac z pomnikiem hetmana Czarnieckiego, otaczającymi go osiemnastowiecznymi austeriami oraz jedynym w Polsce Alumnatem wojskowym. Rynki: żydowski, holenderski i ruski. Przestrzenie, gdzie czas zwalnia i ustępuje miejsca relaksowi.

Hetmański Kościół św. Trójcy z XVIII wieku, zbudowany na planie rybackiego niewodu. Perła barokowego miasteczka w objęciach której czuć ducha dawnej Rzeczypospolitej.

FlisakPark - rodzinny ogród edukacji i rozrywki, składajęcy się z części poświęconej przyrodzie Narwi z figurami owadów gigantów, części historycznej z FlisakMuzeum z dużą ilością zabytków, modelami statków i rekonstrukcją urządzeń portowych oraz strefy relaksu z placem zabaw i przystanią gondoli wycieczkowej.

Rejsy ornitologiczne, turystyczne i miłosne po Narwi. Wyprawy rzeczne umożliwiające obserwację, dotknięcie i skosztowanie przyrody w jej najczystszej formie.

Bagno Tykocin – część obszaru Natura 2000 z fragmentami jedynej w Europie rzeki warkoczowej, odwiedzanej przez 200 gatunków ptaków. Raj dla ornitologów, miłośników ciszy, fotografii i surwiwalu.

Biesiada Miodowa, Zdobycie Tykocina, Święta żydowskie - największe na Podlasiu imprezy kulturalne i targowe. Wytwory podlaskiej tradycji dostępne na wyciągnięcie ręki.

Restauracje żydowskie i regionalne. Esencja wyciśnięta z autentycznej historii i dziewiczej przyrody.

Odbudowywany zamek – największa w 17 wieku polska twierdza.

Pentowo – jedyna w Polsce Europejska Wieś Bociania, największe w kraju skupisko bociana białego zlokalizowane na terenie doskonale zachowanego majątku szlacheckiego. Węzeł w który drogi bocianów splatają się z losami wciąż tu mieszkającej szlachty.

Informacje:
505 725 160
adamrudawski@wp.pl

Więcej informacji znajdziesz tu.

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Kontakt:
Podlaski Młyn

Adam Rudawski

16-080 Tykocin

ul. Browarna 17

505 725 160

www.podlaskimlyn.bnx.pl

adamrudawski@wp.pl

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, oglZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie