dnd, d&d dungeons and dragons
 
Podlaski Młyn, Firma turystyczna, wydawnictwo, rejsy Narwią, Tykocin. Przewodnik po Tykocinie. Przewodnik Tykocin.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Tykocin ˇ Usługi przewodnickie ˇ FlisakPark ˇ Rejsy gondolą po Narwi ˇ Przewodniki ˇ Tykocińskie pamiątki
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Nawigacja
Strona Główna
Tykocin
Usługi przewodnickie
FlisakPark
Rejsy gondolą po Narwi
Przewodniki
Tykocińskie pamiątki
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Galeria
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Rejsy tramwajem wodnym "Malinka" po Narwi
Tykocin jest typowym miastem portowym, z zabytkową zabudową ciągnącą się wzdłuż Narwi, co daje oryginalną możliwość zwiedzenia go z perspektywy rzeki. Prawa strona Narwi to Bagno Tykocin, część obszaru Natura 2000, teren niezwykle bogaty ornitologicznie.

Podlaski Młyn serdecznie zaprasza do Tykocina na rejsy tramwajem wodnym "Malinka" po Narwi. Przystań, od której zaczynają się i kończą rejsy, znajduje się w samym centrum Tykocina, przy moście, przy placu Stefana Czarnieckiego, jedynie 28 km od Białegostoku.
Trasa rejsów wiedzie wzdłuż zabytkowej części miasta a następnie po bogatym ekologicznie,pełnym ptaków odcinku Narwi. W czasie rejsu wykwalifikowany przewodnik (bezpłatnie) omawia mijane zabytki i miejsca. Na statku można również nabyć przewodniki po okolicy w bardzo korzystnych cenach. "Malinka" jest zadaszona, zabiera na pokład kilkanaście osób, znajdują się na niej miejsca dogodne do obserwacji zabytków i przyrody oraz miejsce do urządzania imprez towarzyskich np. imienin czy oświadczyn. Popularne są również rejsy rozpoczynające się o zachodzie słońca, która to pora daje duże prawdopodobieństwo obejrzenia bobrów w naturze.

Zapraszamy codziennie od marca do października.
Ceny konkurencyjne nie tylko dla grup ale i dla indywidualnych klientów. Kontakt: tel 505 725 160 lub e-mail adamrudawski@wp.pl

Propozycje rejsów:

Rejsy turystyczne: Od piątku do niedzieli zapraszamy na półgodzinne rejsy wzdłuż zabytkowego Tykocina oraz bogatego przyrodniczo odcinka Narwi. W czasie rejsu licencjonowany przewodnik, bez dodatkowych opłat, zapozna Państwa z dziejami Tykocina oraz bogactwem doliny Narwi. Oferta dostosowana zarówno dla dorosłych jak i dla grup szkolnych.

Rejsy ornitologiczne: Najbardziej popularne wiosną, w czasie wiosennego przyboru wody i natężonej migracji ptaków. Rejsy trwają od jednej do kilku godzin. By zwiększyć pole obserwacji na czas tych rejsów zwijany jest dach łodzi.

Imprezy na wodzie: Świetny pomysł na uczczenie rocznicy ślubu, imienin lub wieczór panieński. Na gondoli znajdują się pojemne i stabilne stoły umożliwiające biesiadowanie. Rejsy trwają od jednej do kilku godzin.

Zdjęcia ślubne: Tej pozycji nie może zabraknąć w naszej ofercie. Krajobrazy Narwi i Tykocina oraz pokładowe sprzęty czynią sesję niepowtarzalną.

Hardy 1 to nowość w naszej ofercie. Jest to mniejsza od gondoli bo 5 osobowa łódź przeznaczona do kameralnych i miłosnych wypadów.

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Kontakt:
Podlaski Młyn

Adam Rudawski

16-080 Tykocin

ul. Browarna 17

505 725 160

www.podlaskimlyn.bnx.pl

adamrudawski@wp.pl

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, oglZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie