Oferta 2018. Nasza wiedza - Twoja satysfakcja.
Dodane przez Adamr dnia Marzec 02 2013 09:49:43
Tykocin nad Narwią
Oferta usług przewodnickich i rejsów po Narwi na rok 2018


Propozycje wycieczek:
- Spacerkiem po Tykocinie (najpopularniejsza wycieczka po Tykocinie przez cały rok)
Muzeum (synagoga)- Stary Rynek - FlisakPark z Muzeum Narwi - ul Złota - plac Czarnieckiego - pomnik Czarnieckiego - kościół św Trójcy – alumnat - rynek Nowego Miasta - pomnik Orła Białego, zamek (z zewnątrz)
W czasie tej wycieczki, zapoznają się Państwo z dziejami wielokulturowego Tykocina, poznają kulturę żydowską, i rolę Tykocina w dawnej Rzeczypospolitej.
We FlisakParku obejrzą Państwo gigantyczne figury owadów, oraz Muzeum Narwi (muzeum regionalne) z
dużą iloscią autentycznych zabytków archeologicznych i etnograficznych, jest to jedyne
Muzeum gdzie istnieje możliwość dotykania zabytków.
To wszystko pod opieką doświadczonego przewodnika. Czas 2 godziny.
Cena usługi przewodnickiej - 120 zł brutto za grupę za 2 godziny

-Rejsy po Narwi tramwajem wodnym "Malinka". (kwiecień-październik)
Rejsy ornitologiczne, miłosne i turystyczne, imprezy na wodzie
Rejsy po Narwi to najwygodniejsza i najbardziej wszechstronna oferta turystyczna Tykocina. Z pokładu tramwaju obejrzą Państwo zarówno zabytki miasta jak i okalającą je przyrodę. Na pokładzie zaznają Państwo relaksu i wypoczną. Wiosną, w czasie rozlewów Narwi, proponujemy rejsy ornitologiczne zaś wieczorami fotograficzne wyprawy na bobry. Tramwaj wodny jest popularnym i niebanalnym pomysł na imprezy towarzyskie, firmowe lub oświadczyny. Jednostka jest zadaszona, zabiera na pokład kilkanaście osób. Ceny rejsów - 13 i 9 zł za osobę za 40 minutowy rejs turystyczny. Wynajęcie "Malinki" na imprezy lub np.zdjęcia ślubne to 120 zł/godzina. W czasie rejsów komentarz przewodnika bezpłatnie.


FlisakPark Tykocin
Rodzinny ogród edukacji i rozrywki położony jest w centrum Tykocina w bliskim sąsiedztwie synagogi. Składa się z części poświęconej przyrodzie Narwi z figurami owadów gigantów, części historycznej z Muzeum Narwi z dużą ilością zabytków, modelami statków i rekonstrukcją urządzeń portowych oraz strefy relaksu z placem zabaw i przystanią gondoli wycieczkowej.
We FlisakParku między innymi spróbujesz swoich sił w dawnych rzemiosłach, staniesz oko w oko z gigantycznymi owadami, wypoczniesz, odbędziesz relaksującą wyprawę po Narwi i wiele, wiele więcej.
Ceny biletów - 5 i 7 zł/osoba
www.flisakpark.pl


- Lekcje muzealne (cały rok)
Oferta skierowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Uczniowie uczestniczą w muzealnej lekcji multimedialnej, każda z dużą ilością artefaktów z epoki i ich replik. Zajęcia we FlisakParku w Tykocinie, poświęcone do wyboru: kulturze, dziejom i wojskowości Podlasia, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli i animatorów.
Cena lekcji 90 zł brutto za grupę.

Dla szkół i grup zorganizowanych mamy specjalne oferty łączone - lekcje, FlisakPark, ogniska, zwiedzanie, rejsy - prosimy pisać na adamrudawski@wp.pl, na pewno znajdziemy coś dla Państwa uczniów.

Podlaski Młyn
Adam Rudawski
16-080 Tykocin
ul. Browarna 17
505 725 160
adamrudawski@wp.pl

Nasza Wiedza - Twoja Satysfakcja
Rozszerzona zawartość newsa